06.07.2013

Neon sandalsInternacionale dress; CCC shoes; 
 DIY necklace and clutch; allegro watch; H&M (sh) hat .

 Foto: RN

2 komentarze:

 1. ubierasz sie jak stara lampucera...no tak najlepiej nie pokazywac negatywnych komentarzy. Spójrz może czasami na prawdziwe blogi modowe to sie czegos nauczysz, tam nawet te negatywne opinie sa mile widziane. Nie pokazujesz nam tutaj kompletnie nic nowego, masz wyprzedzać trendy a nie kopiowac manekiny z sieciówek.

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto powiedział, że muszę wyprzedzać trendy? Przecież mój blog nigdy nie szedł w tą stronę. Zresztą (jak to określiłaś) "prawdziwe blogi modowe" do których w Polsce z pewnością zalicza się Maffashion oraz Charlize Mystery, nie pokazują nowych trendów. Maffashion stwierdziła sama, że nie zwraca za bardzo uwagi na to co jest modne w danej chwili. A Charlize ubiera się kobieco i elegancko, ale czy zawsze zgodnie z panującą modą. To jest moja przestrzeń, co ewidentnie kogoś kluje w oczy..

  A co do negatywnych komentarzy. Nie dostaje 100 komentarzy dziennie żeby z uśmiechem na twarzy przyjmować kilka negatywów. Zastrzegłam sobie prawo do moderowania, bo zaczęło się m.in. obrażanie wulgaryzmami.
  I przepraszam, ale jak ktoś pisze, że mam stare skarpetki po babci to, wg mnie to nie jest żadna konstruktywna krytyka.
  I jakby ktoś, kto mnie ocenia od stóp do głów się jeszcze podpisał, przyjęłabym to z pokorą. Ale skoro zasłania się anonimem - nie dziękuję!

  OdpowiedzUsuń